De kaartverkoop voor de galavoorstelling van Idem Dito 2026 – MijN ID! op vrijdag 12 juni 2026 is gestart. In deze bijzondere musical staan 60 leerlingen uit groep 7 en 8 van 14 basisscholen in Tiel op het podium van Agnietenhof.
Sinds september 2025 krijgen de leerlingen wekelijks zang-, dans- en theaterles in Zinder. In juni 2026 spelen zij de voorstelling maar liefst vijf keer.
MijN ID! gaat over het zoeken naar je eigen identiteit in een wereld vol informatie. In een stad waar alles wordt gepland en bedacht, gaan we samen op avontuur, op zoek naar wie je bent.
Idem Dito is een tweejaarlijkse musicalproductie en een begrip in Tiel, mede mogelijk gemaakt door Gemeente Tiel, diverse fondsen, lokale ondernemers en Agnietenhof. Alle leerlingen uit groep 3 t/m 8 van Tielse basisscholen bezoeken de voorstelling.
Kaarten voor de galavoorstelling zijn verkrijgbaar via agnietenhof.nl, bij de kassa van Agnietenhof en natuurlijk bij de balie in Zinder (alleen PIN).
